Kim jesteśmy

Nasz zespół to grupa doświadczonych specjalistów zapewniających profesjonalną i kompleksową opiekę, uwzględniając złożoność i charakter problemów osób szukających u nas pomocy.

Zamysł współpracy wielospecjalistycznej, pozwalającej na prowadzenie kompleksowych procesów terapeutycznych zrodził się w wyniku pozytywnych wspólnych doświadczeń we współpracy między naszymi specjalistami. Do zespołu zostały zaproszone kompetentne i doświadczone osoby, wzmacniające swoim profesjonalnym potencjałem zakres usług, które mogą być dzięki nim oferowane.

Centrum Medyczne Eden jest także miejscem, w którym praca specjalistów jest doceniana i szanowana, co przekłada się na dobrą atmosferę w zespole, a wtórnie, na skuteczność w realizowaniu naszego głównego celu, jakim jest prowadzenie medycznych i terapeutycznych spotkań z Pacjentami. W naszym Ośrodku ręczymy za bezpieczeństwo, dyskrecję i zrozumienie.

W ramach naszej pracy świadczymy również usługi psychoterapii dzieci i młodzieży refundowane przez NFZ oraz usługi komercyjne/odpłatne (więcej w zakładce cennik).

Nasz zespół, w skład którego wchodzą: psychiatra, psycholog, psychoterapeuta dzieci i młodzieży, psychoterapeuta dorosłych, psychoterapeuta uzależnień, seksuolog, dietetyk, psychodietetyk, surdopedagog, oligofrenopedagog, trener umiejętności społecznych, pedagog, logopeda, neurologopeda, terapeuta integracji sensorycznej, fizjoterapeuta, doradca laktacyjny, doradca noszenia dzieci w chustach i nosidłach miękkich.