Anna Gała – Jach

PSYCHOTERAPEUTA

O mnie

Pracuję z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi, w nurcie psychoterapii psychodynamicznej, jestem psychoterapeutą i mediatorem rodzinnym.Zajmuję się min: kryzysami życiowymi, zaburzeniami nastroju, zaburzeniami emocjonalnymi, bezsennością, lękami, nerwicą, depresją. W swojej pracy z pacjentami koncentruje się na osiągnięciu pozytywnej zmiany, powrocie do równowagi psychicznej, pogodzeniu z utratami, redukcją objawów, zmianach w myśleniu i odczuwaniu powodujących ulgę w cierpieniu, poprawie samopoczucia oraz jakości życia, samoakceptacji oraz osiągnięciu satysfakcjonujących relacji z bliskimi.

Nieustannie poszerzam swoją wiedzę z zakresu psychologii i psychoterapii. Źródłem wiedzy na temat relacji, zaburzeń, promocji rozwoju osobistego są ukończone Studia Wyższe (Uniwersytet Śląski), Szkoła Psychoterapii Psychodynamicznej Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego (specjalistyczne podyplomowe szkolenie rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej, integrujące różne nurty myślenia psychoanalitycznego, z uwzględnieniem specyfiki psychopatologii pacjenta oraz warunków stosowania psychoterapii) oraz udział w szkoleniach, konferencjach naukowych, seminariach oraz studia aktualnej literatury fachowej.

W celu zapewnienia jak najlepszej jakości terapii pracę swoją poddaję regularnej superwizji u licencjonowanych superwizorów. Szerokie spektrum problemów z jakimi spotykam się na co dzień w wykonywanej przeze mnie pracy wpłynęło na zdobyte przeze mnie doświadczenie zawodowe. Jeśli masz trudności w codziennym funkcjonowaniu, w twojej rodzinie brakuje harmonii, zdarzają się kłopoty wychowawcze nie bój się szukać wsparcia z zewnątrz. To pierwszy krok na drodze do satysfakcjonującego życia.

Edukacja

Studia Wyższe (Uniwersytet Śląski)

Szkoła Psychoterapii Psychodynamicznej Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego