Agata Minkisiewicz

PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTA

O mnie

Psycholog, psychoterapeuta, prowadzi terapię dzieci, młodzieży i dorosłych.

Jestem absolwentką Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej we Wrocławiu, gdzie studiowałam psychologię realizując dwie specjalności: kliniczną i społeczną. Ukończyłam Studium Terapii Dzieci i Młodzieży w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii we Wrocławiu. Swoje zainteresowania zawodowe poszerzam o studia podyplomowe w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS w Rzeszowie.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam w różnych instytucjach świadczących pomoc psychologiczną, jak specjalny ośrodek wychowawczy, szkoły podstawowe, szkoła specjalna, centra integracji społecznej, dzienny oddział psychiatryczny, punkt konsultacyjny, projekty unijne, prowadząc konsultacje psychologiczne, terapię indywidualną i grupową, warsztaty, zajęcia psychoedukacyjne i profilaktyczne.

W pracy terapeutycznej zajmuję się m.in. problemami emocjonalnymi (głównie zaburzeniami internalizacyjnymi), zaburzeniami adaptacyjnymi. Pomagam też osobom w sytuacjach kryzysowych, osobom z problemami w relacjach rodzinnych i społecznych i trudnościami w funkcjonowaniu szkolnym.

Nieustannie podnoszę swoje kwalifikację poprzez uczestnictwo w konferencjach naukowych i szkoleniach dotyczących psychoterapii poznawczo-behawioralnej, diagnostyki psychologicznej i psychiatrii.

Edukacja

Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej we Wrocławiu

Studia podyplomowe w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS w Rzeszowie.