Kim jesteśmy

Ośrodek środowiskowej opieki psychologicznej i psychoterapeutycznej dla dzieci i młodzieży to miejsce w którym nasi pacjenci oraz ich rodzina otrzymują kompleksową opiekę wykwalifikowanej kadry: psychologa klinicznego, psychologa, psychoterapeutów, terapeutów środowiskowych.

Udzielamy wsparcia dzieciom poniżej 7 roku życia, dzieciom i młodzieży objętymi obowiązkiem szkolnym i obowiązkiem nauki oraz kształcącym się w szkołach ponadpodstawowych – do ich ukończenia, jednak nie później niż do ukończenia 21 roku życia, a także ich rodzinom lub opiekunom prawnym.

Zapewniamy wysokiej jakości warunki leczenia. Wyjątkowa i spokojna atmosfera naszego Ośrodka sprzyja budowaniu poczucia bezpieczeństwa, komfortu i wzajemnego zrozumienia. W naszym Ośrodku stawiamy na indywidualne podejście do każdego pacjenta oparte o najwyższe standardy pracy terapeutycznej.

Jako jeden z nielicznych ośrodków w najbliższej okolicy zapewniamy wizyty w naturalnym środowisku pacjenta, w szkole, przedszkolu, a przede wszystkim w domu.